Guardonats premis Sambori 2018

Adjuntem la rel·lació dels guardonats premis Sambori 2018 junt amb un pdf de l’acta del Jurat. Enhorabona a tots!.

  • Educació Infantil de 3 anys:
    • Títol: “LA GRANOTA
    • Mestra/e: Xaro Perez Estela i Paqui Ferrer Ortolà Centre i població: CEIP SEGÀRIA – EL VERGER
  • Educació Infantil de 4 anys:
    • Títol: “ROSA L’ELEFANTA”
    • Mestra/e: Juanvi Fabrich Mena
    • Centre i població: CEIP GABRIEL MIRÓ – CALP
  • Educació Infantil de 5 anys:
    • Títol: “ELS DRACS I EL CASTELL”
    • Mestra/e: Inma Ferrer Giner
    • Centre i població: CEIP SANTS COSME I DAMIÀ – LLIBER
  • Infantil Col·lectiu d’Aula. Premi Empar Granell a la millor proposta didàctica:
    • Títol: “ELS DRACS I EL CASTELL”
    • Mestra/e: Inma Ferrer Giner
    • Centre i població: CEIP SANTS COSME I DAMIÀ – LLIBER
  • Primer Cicle de Primària-Col·lectiu:
    • Títol: “EL SECRET D’ESTRELLA”
    • Mestra/e: Lorena Martínez Martí
    • Centre i població: CRA LA RECTORIA ELS SECANETS – BENIMELI
  • Primer Cicle d’Educació Primària, tres finalistes:
    • Primer finalista:
    • Títol: “EL VAQUER DENIS”
    • Autor/a: Aleix Nardone Andrés
    • Centre i població: CEIP MOSQUERA – ALCALALÍ
    • Segon finalista:
    • Títol: “EL MISTERI DELS CALCETINS”
    • Autor/a: Miranda Terentí Pulido
    • Centre i població: CEIP VIRGEN POBRE – XALÓ
    • Tercer finalista:
    • Títol: “UN CONVIDAT EXTRANY”
    • Autor/a: Gala Escrivà Siscar
    • Centre i població: CEIP AMBRA – PEGO
  • Segon Cicle d’Educació Primària, tres finalistes:
    • Primer finalista:
    • Títol: “ELS LLIBRES QUE VOLIEN CONTAR HISTÒRIA” Autor/a: Andrea Arnandis Siscar
    • Centre i població: CEIP AMBRA – PEGO
    • Segon finalista:
    • Títol: “EL ROBATORI DE LA PANSA”
    • Autor/a: Josep Mascarell Ribes
    • Centre i població: CEIP POU DE LA MUNTANYA – DÈNIA
    • Tercer finalista:
    • Títol: “UN POBLE MOLT ETIQUETAT”
    • Autor/a: Elsa Martí Garcia
    • Centre i població: CEIP BENICADIM – BENIARBEIG
  • 

  • Tercer Cicle d’Educació Primària, tres finalistes:
    • Primer finalista:
    • Títol: “VERA L’AVENTURERA”
    • Autor/a: Ainhoa Buigues Puig
    • Centre i població: CEIP GRAÜLL – XÀBIA
    • Segon finalista:
    • Títol: “NICO I JO”
    • Autor/a: Anna Hierro Ciller
    • Centre i població: CEIP GRAÜLL – XÀBIA
    • Tercer finalista:
    • Títol: “EL GARROFER DEL TOSSAL”
    • Autor/a: Ivan Orts Martí
    • Centre i població: CEIP VIRGEN POBRE – XALÓ
  • Primer Cicle d’Educació Secundària:
    • QUEDA SENSE CAP FINALISTA ESTA CATEGORIA PER MANCA DE PARTICIPANTS
  • Segon Cicle d’Educació Secundària:
    • Títol: “COMPTE ENRERE”
    • Autor/a: Ariadna Ivars Pérez
    • Centre i població: IES JOSEP IBORRA – BENISSA
  • Batxillerat i Cicles Formatius acorda tres finalistes:
    • QUEDA SENSE CAP FINALISTA ESTA CATEGORIA PER MANCA DE PARTICIPANTS
  • Premi en la categoria Necessitats Educatives Especials:
    • Títol: “LA COLLA DEL PEL I PINTA”
    • Autor/a: Grup Alumnat EE.
    • Mestre/a: Pepa Pons, Rosbel Ferrando i Feli Cervera Centre i població: CEIP AMBRA – PEGO
  • 

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *